کوردی English

برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه خاین اسپانیا

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گروه همکاری­‌های علمی و بین‌­المللی دانشگاه کردستان موفق به دریافت ۴ گرنت چرخشی (Student Mobility) دانشجوی کارشناسی یا کارشناسی ارشد با دانشگاه خاین اسپانیا شده است. این گرنت به چهار دانشجوی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته­‌های مهندسی صنایع، مهندسی برق- مخابرات و مهندسی کامپیوتر اعطا می­‌گردد. این رشته‌­ها از میان کل رشته­‌های تحصیلی دانشگاه کردستان و توسط دانشگاه اسپانیایی انتخاب شده‌­اند. شروع این برنامه از سپتامبر ۲۰۱۸ (مهرماه ۱۳۹۷) و برای یک سال تحصیلی می‌­باشد. کل مبلغ گرنت برای دانشجو در یک سال تحصیلی مبلغ ۶۱۰۹ یورو، بعلاوه ۸۲۰ یورو برای هزینه­‌های رفت و برگشت می­باشد.

دانشجویان مقطع کارشناسی با حداقل ۷۰ واحد درسی گذرانده و حداقل معدل ۱۵ و دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهرماه ۱۳۹۶ با حداقل معدل ۱۶ و مسلط به زبان انگلیسی واجد شرایط أخذ این گرنت می‌­باشند. ضمناً دانشجویان متقاضی بایستی تا مهرماه ۱۳۹۸ سنوات تحصیلی مجاز در دانشگاه کردستان داشته باشند.

دانشجویان علاقمند می­توانند درخواست رسمی خود را به­ همراه گواهی مدرک معتبر زبان انگلیسی (در صورت وجود)، کارنامه تحصیلی، کپی کارت دانشجویی، کپی کارت ملی، حداکثر تا تاریخ ۲۸ بهمن ­ماه به مدیران گروه­‌های مربوطه تحویل نمایند. درخواست­‌های ارایه شده در یک کمیته مورد ارزیابی قرار می­گیرد و در نهایت از دانشجویان واجد شرایط مصاحبه حضوری انجام خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر به در مورد منافع چرخش دانشجو، دانشگاه خاین اسپانیا و همچنین رشته­‌های ذکر شده به لینک‌­های زیر مراجعه فرمایید.

Student Mobility: https://www.gla.ac.uk/media/media_105267_en.pdf

University of Jaen: http://www.ujaen.es/serv/vicint/home/index

English courses:  http://www.ujaen.es/serv/vicint/home/page/17/50

Computer Engineering:  http://estudios.ujaen.es/node/11/competencias#plan

Industrial Engineering: http://eps.ujaen.es/ingenieria_industrial.html

Telecommunication Engineering: http://estudios.ujaen.es/node/18/competencias

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.