کوردی English

فلایر

فلایر دانشکده‌ها

دانشکده علوم انسانی و اجتماعی / The Faculty of Humanities and Social Sciences

دانشکده علوم انسانی و اجتماعی از مهر ماه سال ۱۳۹۱ پس از تفکیک از دانشکده ادبیات و علوم انسانی رسماً فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود را آغاز کرد. این دانشکده در حال حاضر دارای ۱۱ گروه آموزشی است. امکانات اختصاصی دانشکده شامل کتابخانه تخصصی، سه سایت رایانه‌ای، آمفی تئاتر، آزمایشگاه روانشناسی، آزمایشگاه مشاوره، و یک سالن قرائت‌خانه می‌باشد.

 برای دانلود فایل فلایر اینجا کلیک کنید

دانشکده علوم پایه / The Faculty of Sciences

دانشکده علوم پایه به عنوان اولین دانشکده دانشگاه کردستان در سال ۱۳۵۲ خورشیدی تاسیس گردیده است. در دانشکده علوم پایه شش گروه آموزشی ریاضی و علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، علوم زیستی، آمار و علوم زمین با ۷۰ عضو هیاًت علمی، ۱۰ استاد، ۲۵ دانشیار، ۳۴ استادیار و ۱ مربی دارای فعالیت می باشند.

برای دانلود فایل فلایر اینجا کلیک کنید

دانشکده منابع طبیعی / The Faculty of Natural Resources

دانشکده منابع‌طبیعی دانشگاه کردستان با رسالت آموزش و تحقیق در راستای حفاظت و حراست از طبیعت، بهره‌برداری پایدار از ذخایر و ثروت‌های طبیعی، ارتقاء کیفیت محیط‌زیست و تجدید حیات و بازسازی طبیعت و منابع طبیعی قابل تجدید اعم از: جنگل‌ها و مراتع، منابع آب و خاک، حیات وحش و آبزیان و شناخت ومقابله با مخاطرات محیطی فعالیت می‌کند.

برای دانلود فایل فلایر اینجا کلیک کنید

دانشکده کشاورزی / The Faculty of Agriculture

فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشکده کشاورزی دانشگاه کردستان از سال ۱۳۷۰ آغاز و پس از گذشت دو دهه، در حال حاضر نقش کلیدی را در آموزش کشاورزی در استان کردستان ایفا می کند. حضور بیش از ۷۰ عضو هیات علمی جوان و توانمند به صورت تمام وقت در گروههای آموزشی مختلف، امکانات آزمایشگاهی، مزارع و گلخانه‌های تحقیقاتی طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی را در زمینه‌های مختلف کشاورزی موجب شده است.

برای دانلود فایل فلایر اینجا کلیک کنید