کوردی English

دستیاران دانشجویی

رامین امانی

رامین امانی

دستیار دانشجویی مدیریت روابط بین‌الملل دانشگاه کردستان
کارشناسی علوم اقتصادی، دانشگاه کردستان
دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد گرایش توسعه و برنامه‌ریزی، دانشگاه کردستان
دانشجوی اعزامی به دانشگاه ICD International Business School کشور فرانسه در سال 1397
رامین امانی متولد 1377 در شهر سنندج است. او دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه کردستان و در حال حاضر به عنوان دستیار دانشجویی مدیریت امور بین‌الملل دانشگاه کردستان مشغول فعالیت است. رامین در دی‌ماه 1397 به عنوان اولین گروه از دانشجویان اعزامی از طرف دانشگاه کردستان عازم دانشگاه ICD International Business School در شهر پاریس شد. وی معتقد است که یادگیری و تسلط به زبان انگلیسی نه تنها یک مزیت و برتری در دوران دانشگاه بلکه باعث ایجاد مزیت‌های فراوان برای ساختن آینده‌ای خوب است.
EmailLinkedInTelegram
گزارش و تجربیات بورسیه:
دستیار دانشجویی مدیریت روابط بین‌الملل دانشگاه کردستان
کارشناسی مهندسی برق گرایش قدرت، دانشگاه کردستان
کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش سیستم‌های قدرت، دانشگاه کردستان
دانشجوی اعزامی به دانشگاه FH JOANNEUM کشور اتریش در سال ۱۳۹۸
سید احسان احمدی متولد ۱۳۷۳ در شهر سنندج است. او هر دو مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه کردستان به عنوان رتبه اول در مهندسی برق به اتمام رساند. وی از پژوهشگران حوزه سیستم‌های قدرت بوده و چندین مقاله علمی بی‌المللی به چاپ رسانده است. زمینه مورد علاقه او برنامه‌ریزی، بهره‌برداری و مدیریت ریزشبکه‌ها می‌باشد. احسان در شهریور ماه ۱۳۹۸ به عنوان دومین گروه از دانشجویان اعزامی از طرف دانشگاه کردستان عازم دانشگاه FH JOANNEUM در شهر گرتز اتریش شد. در حال حاضر او در کنار فعالیت‌های پژوهشی، به‌عنوان دستیار دانشجویی دفتر مدیریت امور بین‌¬الملل دانشگاه کردستان نیز مشغول فعالیت است. وی بر این باور است که موفقیت اتفاقی نیست و کارهای بزرگ سختی‌های زیادی را می‌طلبد.
EmailLinkedInTelegram
گزارش و تجربیات بورسیه:

مائده نوبری

دستیار دانشجویی مدیریت امور بین الملل دانشگاه کردستان
کارشناسی مهندسی بر ق-الکترونیک، دانشگاه کردستان
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش مدارهای مجتمع دیجیتال، دانشگاه کردستان
دانشجوی اعزامی به دانشگاه Jaen University کشور اسپانیا سال 1397
مائده نوبری متولد شهریور 1376 در شهر سنندج است. او دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق مدارهای مجتمع دیجیتال دانشگاه کردستان و در حال حاضر به عنوان دستیار دانشجوی دفتر روابط بینالملل و همکاریهای علمی دانشگاه کردستان مشغول فعالیت است. ما ئده بهمن 1397 به عنوان دومین گروه از دانشجویان اعزامی از طرف دانشگاه کرستان عازم Jaen University در شهر خائن اسپانیا شد. براساس اعتقاد شخصی وی یادگیری و تقویت زبان انگلیسی و ارتباطات در سطح بینالمللی باعث ساختن آیندهای بهتر میباشد.
EmailLinkedInTelegram
گزارش و تجربیات بورسیه:

مازیار روحانی

دانشجوی کارشناسی ارشد معماری، دانشگاه کردستان
دانشجوی اعزامی به دانشگاه FH Joanneum J کشور اتریش سال 1399
مازیار روحانی متولد سال ۱۳۷۴ در سنندج است. وی با علاقه‌مندی که در هنر داشت موفق به تحصیل در رشته معماری شد و هم‌اکنون در مقطع ارشد،گرایش معماری-معماری در دانشگاه کردستان مشغول به تحصیل است۰ وی موفق به برگزاری چندین نمایشگاه نقاشی و عکاسی در دانشگاه کردستان بوده است و همچنین در سال ۱۳۹۹ موفق به اخذ گرنت تحصیلی ارنست ماخ اتریش شد۰
EmailLinkedInTelegram
گزارش و تجربیات بورسیه:

بهنام گویلی

دستیار دانشجویی مدیریت روابط بین‌الملل دانشگاه کردستان
کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه کردستان
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش لجستیک و زنجیره تامین از دانشگاه تربیت مدرس تهران
دانشجوی اعزامی به دانشگاه Jaen University کشور اسپانیا سال 1397
بهنام گویلی، در سال 1376 در شهرستان سنندج متولد شد. او سال 1399 به عنوان رتبه اول کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه کردستان فارغ التحصیل شد. همچنین او از جمله دانشجویان منتخبی بود که سال 1397 (ترم ششم مقطع کارشناسی)جهت بهرمندی از طرح تبادل دانشجو(Erasmus ) عازم دانشگاه خاین، واقع در کشور اسپانیا، شد. در حال حاضر او در دانشگاه تربیت مدرس تهران در مقطع ارشد مشغول به ادامه تحصیل میباشد. زمینه مورد علاقه او در بحث تحقیق و پژوهش، کاربرد علوم داده ) Data Science ( در لجستیک و زنجیره تامین میباشد. ” در دنیا یک فضیلت وجود دارد و آن دانایی است، و تنها یک گناه، و آن جهل است”
EmailLinkedInTelegram
گزارش و تجربیات بورسیه:

 فایل‌های مفید

 

  • جهت دانلود مدارک مورد و راهنمای اخذ ویزا اینجا کلیک کنید
  • برای دانلود فایل چک لیست اینجا کلیک کنید

درباره دانشگاه‌ها