کوردی English

شورای بین‌المللی‌سازی دانشگاه

شورای بین­المللی­سازی دانشگاه در راستای برنامه‌ریزی، پیاده‌سازی و اجرای مصوبات شورای سیاست‌گذاری امور بین‌الملل و همچنین تدوین، بازنگری و پایش برنامه استراتژیک بین‌المللی دانشگاه تشکیل می‌گردد.

 

ترکیب اعضاء شورا

تبصره 1: کلیه اعضا دارای حق رای واحد می‌باشند و مصوبات شورا با تعداد رای نصف بعلاوه یک قابل اجرا می‌باشد.  

تبصره 2: در موارد مقتضي با تشخیص رئيس شورا از افراد حقيقي و حقوقي مرتبط با موضوع به عنوان مدعو (بدون حق رای) براي شركت در جلسات شورا دعوت به عمل خواهد آمد.

تبصره ۳:‌ یکی از اعضای با رای اکثریت شورا به‌عنوان دبیر انتخاب می‌شوند.

 

✅ جهت دانلود آیین‌نامه شورای بین‌المللی‌سازی دانشگاه اینجا کلیک نمایید

 


مسئولین بین‌الملل دانشکده‌ها

جلیل فتحی

استادیار
دانشکده زبان و ادبیات
شماره تماس: -
جلیل فتحی رتبه نخست آزمون ورودی دکتری را کسب نموده و مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی را از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ نمود. وی هم اکنون استادیارآموزش زبان انگلیسی در دانشگاه کردستان است. علایق پژوهشی او عبارتند از یادگیری زبان به کمک رایانه، تربیت معلم زبان انگلیسی، و مهارت نوشتاری در زبان دوم. ایشان مقالات بسیاری در مجلات معتبر داخلی منتشر نموده و همچنین چندین مقاله در مجلات معتبر بین المللی مانند Computer Assisted Language Learning, System, International Journal of Multilingualism, و Education and Information Technologies نگاشته است. به علاوه وی به طور گسترده در همایش های ملی و بین المللی مقالاتی ارائه نموده است.
LinkedInHomeGoogleScholarInstagram

خلیل غلامی

دانشیار
دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
شماره تماس: 09181776190
خلیل غلامی در سال 2009 با درجه دکتری از دانشگاه هلسینکی فنلاند فارغ الاتحصیل شد و در حال حاضر دانشیار علوم تربیتی با تخصص برنامه ریزی درسی در دانشگاه کردستان می باشد. او همچنین از سال 2016 صاحب کرسی تدریس و تحقیق و راهنمایی دانشجویان دکتری در دانشگاه هلسینکی بوده است. علاقه اصلی پژوهشی او توسعه برنامه درسی در آموزش های پایه و عالی، تدریس و تربیت معلم و یادگیری الکترونیکی است. در راستای این علایق پژوهشی، دکتر غلامی در حال حاضر درسهای مانند برنامه ریزی راهبردی در اموزش عالی، طراحی و تدوین برنامه درسی و رویکردهای تدریس و نظریه های یادگیری را تدریس می کند.
LinkedInHomeGoogleScholarInstagram

صالح محمدی

استادیار
دانشکده هنر و معماری
شماره تماس: 09183719518
صالح محمدی در حال حاضر عضو هیات علمی گروه معماری دانشگاه کردستان می‌باشند. زمینه کاری ایشان معماری پایدار و طراحی و توسعه سیستم‌های انرژی پایدار مبتنی بر منابع تجدیدپذیر می باشد. ایشان در فاصله سالهای 2016-2019 به عنوان محقق پسادکتری در دانشکده معماری دانشگاه صنعتی دلفت مشغول به کار بوده‌اند و در طول این دوره بر روی چندین پروژه اروپایی موفق(H2020) در زمینه طراحی، توسعه و ساخت سیستم های پایدار و هوشمند انرژی، فعالییت داشته‌اند. ایشان همچنین به عنوان مدیر پروژه و مشاور ارشد سیستم های هوشمند انرژی با مهندسین مشاور Witteveen+Bos (2015-2019) در لاهه هلند همکاری داشته و در طراحی، توسعه و مدیریت پروژه هایی همانند پروژه مجموعه جهانی اکسپو هلند2022، پاویلیون هلند در نمایشگاه Dubai Expo 2020، پروژه شهر هوشمند بوسان کره جنوبی و پروژه طراحی سیستم انرژی شهری هلسینکی فنلاند فعالییت داشته‌اند. ایشان دکترای خود را از دانشگاه صنعتی آیندهوون هلند در ژانویه 2016 در زمینه "سیستم‌های هوشمند انرژی" دریافت کرده است.
LinkedInHomeGoogleScholar

فریدون حسین‌پناهی

استادیار
دانشکده مهندسی
شماره تماس: -
فریدون حسین پناهی تحصیلات دوره های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را در رشته مهندسی برق-گرایش مخابرات در کشور ژاپن و در دانشگاه "کیو" (Keio University) سپری نمود. بعد از اخذ مدرک دکتری (شهریور ۱۳۹۵) بلافاصله در مقطع پسا دکتری و در دانشگاه های کیو ژاپن و یو سی ال ای (University of California, Los Angeles-UCLA) مشغول به تحقیق و پژوهش شد. اخذ معتبرترین بورسیه های تحصیلی در ژاپن در مقاطع کارشناسی ارشد (از JGC-S Scholarship Foundation) و دکتری (Monbukagakusho or MEXT)، دریافت معتبرترین فلوشیپ محقق های برتر جوان برای مقطع دکتری و پسا دکتری از JSPS در ژاپن، دریافت گرنت های پژوهشی متعدد از دولت ژاپن، دانشگاه کیو و شرکت های ژاپنی از جمله موفقیت های بدست آمده توسط ایشان می باشند.
LinkedInHomeGoogleScholarInstagram

فواد قاسمی

استادیار
دانشکده علوم پایه
شماره تماس: -
فواد در سال 1366 در دهگلان (از توابع استان کردستان) به دنیا آمده و تحصیلات پیش دانشگاهی را در سنندج به اتمام رسانده است. فواد در سال ۱۳۸۹ لیسانس خود را از دانشگاه کردستان و مدارک ارشد و دکترا را نیز از دانشگاه تهران در رشته های نانو فیزیک (سال۱۳۹۱) و نانو الکترونیک (سال ۱۳۹۶) دریافت نموده است. همچنین دوره فرصت مطالعاتی کوتاه مدتی (به مدت ۶ ماه) را در کشور اسپانیا سپری کرده است. فواد در حال حاظر عضو هیات علمی گروه فیزیک و سرپرست آزمایشگاه فیزیک افزاره نانومقیاس دانشگاه کردستان است.
LinkedInHomeGoogleScholar

کاوه ملازاده

استادیار
دانشکده کشاورزی
شماره تماس: 08733627723
دکتر کاوه ملازاده استادیار گروه مهندسی بیوسیستم دانشگاه کردستان می باشد. ایشان تا کنون بیش از ۴۰ مقاله علمی را در مجلات معتبر بین المللی به چاپ رسانده است. علایق پژوهشی ایشان شامل کاربرد پردازش تصویر و بینایی ماشین، داده کاوی و هوش مصنوعی و نیز مکاترونیک در مهندسی بیوسیستم می باشد.
LinkedInHomeGoogleScholar

لقمان قهرمانی

دانشیار
دانشکده منابع طبیعی
شماره تماس: 09188735785
دكتر لقمان قهرماني دوره هاي ابتدايي، راهنمايي و دبيرستان را در مدارس شهر بوكان گذراند و در سال 1368 موفق به دريافت ديپلم علوم تجربي شد. در سال 1368 در رشته مهندسي منابع طبيعي- جنگل داري در دانشگاه تهران پذيرفته شد. با كسب رتبه اول در مقطع كارشناسي، با استفاده از آيين نامه پذيرش بدون آزمون استعدادهاي درخشان در سال 1372 رشته جنگل داري دانشگاه تهران را براي ادامه تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد انتخاب نمود. بعد از دريافت مدرك كارشناسي ارشد در سال 1374 در دانشگاه كردستان به عنوان عضو هيأت علمي استخدام گرديد. دكتر قهرماني در سال 1379 با استفاده از سهميه مربيان براي ادامه تحصيل در مقطع دكتري عازم كشور روسيه شدند. ايشان در سال 2005 مدرك دكتراي خود را با درجه عالي در رشته بيومتري جنگل از دانشگاه دولتي جنگل مسكو دريافت نمودند و از آن تاريخ به دانشگاه كردستان بازگشت و به عنوان عضو هيأت علمي در اين دانشگاه فعاليت دارد.
LinkedInHomeGoogleScholar