27 06 2022

اخذ فرصت کارآموزی سوئیس دانشگاه زوریخ(Zurich University of Applied Sciences)

پیرو تأسیس رسمی کمیته محلی آیسته دانشگاه کردستان در پاییز سال ۱۴۰۰، اولین دانشجوی دانشگاه کردستان موفق به اخد فرصت کارآموزی بین المللی از نوع آفرهای COBE (رقابتی) در کشور سوئیس شد. خانم کیمیا ربی‌شکر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک موفق به أخد فرصت کارآموزی در مؤسسه تحقیقاتی انرژی و مکانیک دانشگاه زوریخ کشور سوئیس شد. این دوره به مدت حداقل ۶ ماه و در پاییز و زمستان ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

برای شرکت در دوره‌های کارآموزی بین المللی از نوع COBE (رقابتی)، دانشجوی متقاضی بایستی حتما تا پایان دوره پیش‌بینی شده دارای سنوات تحصیلی مجاز باشد. سطح زبان دانشجو باید حداقل سطح متوسط (B1 یا B2) باشد و داشتن رزومه مرتبط با عنوان دوره کارآموزی به زبان انگلیسی از دیگر شرایط شرکت در این رقابت است. پس از بررسی رزومه دانشجو توسط آیسته ایران در صورت مورد تأیید بودن شرایط جهت شرکت در رقابت أخذ کارآموزی، دانشجو به آیسته جهانی معرفی خواهد شد که این کار از طریق ثبت‌نام دانشجو در سایت جهانی آیسته صورت می‌پذیرد. پس از آپلود تمام مدارک خواسته شده از دانشجو در سایت مذکور (رزومه، کاور لتر، توصیه نامه، ریز نمرات انگلیسی، گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی و ...) با تأیید نهایی توسط آیسته جهانی، دانشجو به کارفرما معرفی شده و در صورت لزوم پس از انجام مصاحبه بین کارفرما و دانشجو پس از مدتی تصمیم کارفرما اعلام خواهد شد.

دانشجویان علاقمند به شرکت در این دوره‌ها و همکاری با کمیته آیسته کردستان، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه وبسایت این کمیته مراجعه و یا با ایمیل زیر ارتباط برقرار نمایند:

ایمیل: iaeste@uok.ac.ir

سایت : https://uok.ac.ir/web/iaeste/