07 07 2022

معرفی دانشجویان منتخب دانشگاه کردستان جهت استفاده از طرح تبادل دانشجو با دانشگاه‌های کلن آلمان و خاین اسپانیا در سال ۱۴۰۱

 ۲ نفر از دانشجویان منتخب دانشگاه کردستان جهت استفاده از برنامه تبادل با  دانشگاه خاین اسپانیا در قالب برنامه اراسموس پلاس و ۲ نفر نیز در قالب تفاهم‌نامه مشترک با دانشگاه کلن آلمان برای گذراندن یک ترم تحصیلی در این دانشگاه‌ها معرفی شدند.
 

پیرو فراخوان شرکت در برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه‌های کلن آلمان و خاین اسپانیا در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ مبنی بر اعزام دانشجویان به این دانشگاه‌ها، و پس از برگزاری آزمون بسندگی برنامه‌های تبادل دانشجو در روز پنجشنبه مورخ ۱۹ خرداد ماه، ۲۱ دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد (حائز شرایط لازم و دارای مدرک معتبر زبان) بصورت آنلاین ثبت‌نام نمودند. پس از بررسی درخواست‌های ثبت شده در یک کمیته ارزیابی، از این تعداد ۸ نفر از دانشجویان واجد شرایط به مصاحبه تخصصی دعوت شدند. پس از ارزیابی نهایی توسط کمیته برنامه تبادل (متشکل از مدیر تحصیلات تکمیلی، مدیر امور آموزش، مدیر امور بین‌الملل، مدیر امور دانشجویان بین‌الملل و سه نفر از کارشناسان مدیریت امور بین‌الملل)، برای هر کدام از دانشگاه‌های کلن و خاین، ۲ نفر از دانشجویانی که بالاترین امتیاز را کسب کردند برای معرفی به این دانشگاه‌ها انتخاب شدند. شایان ذکر است ۲ نفر نیز به عنوان افراد ذخیره  مشخص شدند.

اسامی افراد منتخب دانشگاه خاین اسپانیا:
۱- احمد منبری، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق- مخابرات
۲- احمد صالحی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد، رشته مهندسی کامپیوتر

دانشجوی ذخیره برای تبادل با دانشگاه خاین:
پرند صلواتی، دانشجوی مقطع کارشناسی، رشته مهندسی کامپیوتر 

اسامی افراد منتخب دانشگاه کلن آلمان:
۱- کامیار چپی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد، رشته زبان انگلیسی-زبان‌شناسی 
۲- فرزان محمدیان، دانشجوی مقطع کارشناسی، رشته مهندسی معماری

دانشجوی ذخیره برای برنامه تبادل با دانشگاه کلن آلمان:
فردین مارابی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد، رشته مهندسی کامپیوتر

لازم به ذکر است که اعزام دانشجویان منتخب به دانشگاه‌های مذکور، منوط به تایید نهایی این دانشگاه‌ها می‌باشد.

 

مدیریت امور بین‌الملل دانشگاه این موفقیت را به دانشجویان منتخب تبریک عرض می نماید.
جهت اطلاع از برنامه‌های تبادل دانشگاه و اخبار مرتبط به صفحه ویژه این برنامه در وبسایت مدیریت امور بین‌الملل مراجعه فرمایید.